Gazetki promocyjne ŻABKA

Żabka to największa sieć niewielkich sklepów spożywczych, która jest z nami już od ponad dwudziestu lat. To aż sześć tysięcy sklepów typu convenience działających na zasadzie franczyzy.

"Mały wielki sklep"

Celem Żabki jest docieranie do milionów klientów, dzięki realizowaniu idei bliskości i wygody. Małe sklepy zlokalizowane w dzielnicach mieszkaniowych miast oraz w często odwiedzanych punktach dostarczają przede wszystkim gotowe produkty spożywcze, podstawowe środki higieny osobistej i środki czystości, a także gazety, alkohol i papierosy. To miejsce, gdzie klienci mogą zrobić szybkie zakupy, ale też skorzystać z całego pakietu usług,m a nawet zjeść coś w kąciku gastronomicznym Żabka Cafe.

Blisko i wygodnie

Dogodne godziny otwarcia sklepów, atrakcyjne lokalizacje, szeroka gama wyselekcjonowanych produktów, również regionalnych, usługi pocztowe to wszystko cechy, które sprawiają, że korzystanie z oferty Żabki jest przyjemne i wygodne. Bo Żabka jest zawsze po drodze i w możliwie najlepszy sposób odpowiada na potrzeby klientów. A jak podaje sieć, w sklepach z zielonym szyldem każdego dnia robi zakupy ponad dwa miliony osób!

Biznesowa szansa

Z siecią sklepów Żabka współpracuje przeszło cztery tysiące franczyzobiorców. To oni korzystając z możliwości jakie daje marka prowadzą na najwyższym poziomie sklepy w całej Polsce, zapewniając sobie i innym stabilne miejsca pracy. Szkolenia biznesowe i wsparcie marketingowe oraz logistyczne sprawia, że każdy, kto ma w sobie cechy przedsiębiorcy może zacząć własną przygodę z biznesem. Ugruntowana pozycja sieci na krajowym rynku sprawia, że to rozwiązanie atrakcyjne i bezpieczne.

Nowoczesny sklep

Żabka idzie z duchem czasu. To dlatego sieć wprowadziła “żappkę”, czyli darmową mobilną aplikację dla klientów, a także “frappkę”, która jest mobilnym centrum zarządzania sklepem dla franczyzobiorców. W ramach “żappki” można zbierać “żappsy” za każdą wydaną złotówkę i wymieniać je na nagrody. Aplikacja dostarcza też spersonalizowane promocje.

Sieć Żabka rozwija też liczne marki własne takie jak HAPS, Tomcio Paluch, Good Mood, Szamamm, Foodini czy Wycisk. W każdym z sześciu tysięcy sklepów klienci mogą nadawać i odbierać przesyłki kurierskie, grać w Lotto, wpłacać i wypłacać gotówkę z konta, rejestrować numery telefonów na kartę, doładowywać telefon lub kartę miejską, opłacać rachunki i wiele więcej. Żabka oferuje też karty podarunkowe oraz bony towarowe. Oferta Żabki to także atrakcyjne akcje promocyjne, oferty specjalne i regularnie wydawane gazetki prezentujące aktualną ofertę handlową.