Gazetki promocyjne SELGROS

Selgros Cash&Carry to sieć sprzedawców hurtowych specjalizujących się w handlu spożywczym. Działa ona na terenie całej Polski oferując swoje produkty w 18 oddziałach. Z oferty tej mogą korzystać przedsiębiorcy prowadzący własną działalność handlową i nie tylko.

Co warto wiedzieć o firmie Selgros?

Pierwsza hala sprzedaży hurtowej działająca pod szyldem Selgros została otwarta w Poznaniu w 1997 roku. Od samego początku firma ta kładła nacisk na zapewnienie klientom dostępu do przestronnych hal, w których znajduje się bardzo bogaty asortyment. Dzięki doświadczonemu personelowi i nowoczesnym rozwiązaniom kasowym, zakupy w sieci Selgros robi się łatwo i przyjemnie. Wszystkie produkty są pogrupowane tematycznie, więc każdy kupujący może łatwo odnaleźć interesujące go towary. Oczywiście sieć kładzie nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów. Dostępne są między innymi warzywa i owoce dostarczane przez lokalnych lub zagranicznych producentów oraz mięso z własnego rozbioru. Warto też wspomnieć o ofercie Horcea obejmującej zaopatrzenie dla branży gastronomicznej wraz z usługą dowozu zamówionych towarów.

Kto może zostać klientem Selgros?

Każdy, kto chce zostać klientem sieci Selgros i korzystać z jej oferty musi prowadzić działalność gospodarczą lub reprezentować instytucję, taką jak na przykład szkoła, szpital, itp. Istotną sprawą jest posiadanie specjalnej karty Selgros uprawniającej do robienia zakupów. Aby ją otrzymać, należy wypełnić wniosek na stronie internetowej www.selgros.pl. Po weryfikacji podanych danych na temat firmy klienta, karta zostanie wyrobiona i wysłana pocztą na adres klienta, który został przez niego wskazany we wniosku.

Atrakcyjne promocje z gazetki Selgros

Sieć Selgros regularnie wydaje gazetkę z informacjami na temat produktów dostępnych w promocji. Dzięki niej przedsiębiorcy i instytucje mogą kupować wybrane przez siebie wyroby bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. Warto więc regularnie przeglądać nowe gazetki w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert cenowych. Gazetka Extra Oferty obejmuje produkty z różnych kategorii. Dostępne są również osobne gazetki stworzone z myślą o klientach zainteresowanych promocjami artykułów przemysłowych, spożywczych czy też gastronomicznych. Godna uwagi jest też gazetka “Debiuty Selgros”, w której przedstawione są zupełnie nowe produkty wprowadzone do oferty tej sieci. Gazetki promocyjne są dostępne w wersji papierowej, w formie plików PDF, a także istnieje możliwość przeglądania ich on-line na stronie internetowej sieci Selgros.