Gazetki promocyjne LEWIATAN

Polska Sieć Handlowa Lewiatan istnieje na rynku od 1994 roku. Nieustannie się rozwijając, cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów, jak i ekspertów. Dowodzą tego wyróżnienia takie jak Złoty Laur Konsumenta, Korona Handlu czy Superbrands, jakie marka Lewiatan zdobyła w ciągu wielu lat swojej obecności w branży. 

Misja

Sieć sklepów spożywczych Lewiatan reprezentuje interesy rodzimych przedsiębiorców, wspiera ich w codziennym funkcjonowaniu i stanowi konkurencję dla zagranicznych koncernów handlowych. Obecnie zrzesza ponad 3200 placówek handlowych na zasadzie franczyzy. Zatrudnia prawie 27 tysięcy pracowników. Właścicielom sklepów oferuje duży wybór nowoczesnych rozwiązań, a także dostęp do wiedzy i pomocy technicznej. 

Lewiatan - duży wybór i przystępne ceny

Każdego dnia w sklepach Lewiatan czeka na klientów duży wybór świeżych produktów spożywczych, ale nie tylko. Oprócz pieczywa z lokalnych piekarni, nabiału, wędlin, mięsa czy słodyczy, sieć proponuje szeroki asortyment kosmetyków i produktów z kategorii chemia gospodarcza. Do dyspozycji klientów pozostają zarówno wyroby znanych producentów, jak i artykuły marki własnej, opatrzone znakiem Lewiatan. To ponad 400 produktów takich jak przekąski, soki, makarony, lody, środki czystości i wiele innych. Zakupy w sklepach Lewiatan to z pewnością dobre rozwiązanie dla osób stawiających na duży wybór, wysoką jakość i przystępne ceny. 

Gazetka promocyjna Lewiatan

Gazetka promocyjna sieci Lewiatan jest doskonałym źródłem wiedzy na temat aktualnych promocji czekających na klientów w sklepach. Informuje nie tylko o rabatach na wybrane artykuły, ale także o nowościach, jakie pojawiają się w ofercie. Sieć udostępnia 2 gazetki. Pierwsza przedstawia hity cenowe, czyli produkty w zaskakująco niskich cenach dostępne we wszystkich sklepach na terenie kraju. Z kolei druga prezentuje artykuły możliwe do kupienia w zależności od lokalizacji sklepu. Z gazetką można zapoznać się w sklepie lub online.

Lewiatan w internecie

Na stronie internetowej sieci sklepów Lewiatan klienci znajdą aktualnie obowiązujące gazetki, informacje o sieci, wyszukiwarkę sklepów i wiele więcej. Zakładka Gotuję z Lewiatanem to bogata kolekcja przepisów na szybkie i łatwe do przygotowania potrawy dla całej rodziny. Sieć zachęca do zapisów do newslettera i polubienia profilu Lewiatan w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia informacje o konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. 

Charytatywnie

Spółka Lewiatan Holding S.A. troszczy się o lokalne społeczności. Zapewnia finansowe wsparcie nie tylko domom dziecka, ale także Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Współpracuje z Caritas Polska i sponsoruje polskich sportowców.