Gazetki promocyjne Kaufland

Niemiecka grupa Schwarz, jest właścicielem wielu sieci sklepów, takich jak Lidl, czy Aldi. Do tej grupy zalicza się również Kaufland, który w Polsce jest bardzo popularny. Tym, co wyróżnia ten sklep jest bardzo duża powierzchnia handlowa, która wynosi 2500-12000 m2, jeżeli chodzi o hipermarket. Sklepy Kaufland działają w Polsce od 2001 roku, natomiast od 2013 roku w Polsce otwartych zostało 168 sklepów, co pokazuje, jak bardzo ta właśnie sieć sklepów rozwija się na terenie naszego kraju.

Kaufland – liczne promocje

Pomimo tego, że w Polsce obecnie działa wiele różnych sklepów, to jednak nie trudno jest zauważyć, że sklepy Kaufland cieszą się na terenie naszego kraju naprawdę bardzo dużą popularnością. Z czego to wynika? Niemieckie produkty są w Polsce bardzo cenione, ze względu na doskonałą jakość, a do tego sklep ten oferuje je w naprawdę bardzo korzystnych cenach. Bardzo często Kaufland wydaje swoją gazetkę promocyjną, w której znaleźć możemy wiele produktów z różnych działów. Gazetki, jakie wydaje Kaufland są warte uwagi, ponieważ można w nich znaleźć promocje na wiele świeżych artykułów, takich jak na przykład pieczywo, mięso, sery, warzywa, mrożonki, jak również wiele innych. Ponadto w każdej gazetce znajdziemy wiele różnych porad, na przykład kulinarnych, czy też dotyczących zdrowia. Porady takie znajdziemy nie tylko w gazetce, ale również na stronie internetowej sieci Kaufland. Poprze wyszukiwarkę każdy może bardzo łatwo znaleźć ciekawe przepisy kulinarne, jak również wiele innych ciekawostek.

Własna marka, a więc K-Classic i Equisist

Warto wiedzieć, że w sklepach Kaufland nie znajdziemy tylko powszechnych produktów różnych marek, ale również markę Kauflandu, jaką jest K-Classic. Produkty te cechuje naprawdę bardzo wysoka jakość, a do tego niska cena. Artykuły te spełniają wszystkie standardy produktów doskonałej jakości, zawsze są one badane przez niezależnych specjalistów. Od jakiegoś czasu ta właśnie marka zyskuje na popularności i ciągle znacznie poszerza ofertę swoich produktów, dzięki czemu klienci w jej ofercie, znaleźć mogą między innymi artykuły dla wegetarian, czy wegan, jak również wiele innych. K-Classic nie jest jednak jedyną marką Kauflandu, drugą z nich jest Exquisit, jaka to oferuje bardzo luksusowe i wykwintne produkty, ale w rozsądnych cenach, dzięki czemu każdy może zaznać odrobinę luksusu. Sieć tych sklepów, na tle konkurencji, wyróżniają naprawdę bardzo niskie ceny, dlatego tak chętnie Polacy robią zakupy właśnie w tych sklepach.