Gazetki promocyjne INTERMARCHE

Intermarche to francuska sieć marketów spożywczo-przemysłowych, która wchodzi w skład europejskiego stowarzyszenia niezależnych przedsiębiorców Les Mosquetaires (Grupa Muszkieterów). Obecne są w czterech europejskich krajach: Francji, Portugalii, Belgii i Polsce, a metraże sklepów wahają się od 400 do 2800 metrów kwadratowych, dzięki czemu Intermarche przybiera formę zarówno niedużego sklepu (szyld Contact), jak i sporych rozmiarów hipermarketu (szyld Super). Szeroki asortyment, przystępne ceny i sprawdzeni dostawcy tworzą hasło reklamowe marketu: świeżo i tanio.

Produkty oferowane przez Intermarche

Hipermarkety Intermarche mogą pochwalić się niezwykle szerokim wachlarzem oferowanych towarów, które można zakupić w blisko 300 sklepach w całej Polsce. Całość można podzielić na 6 kategorii:

a) Dyskont ogólnospożywczy – gama produktów obejmująca pieczywo, produkty sypkie, przetwory i konserwy, nabiał, mrożonki, owoce i warzywa oraz napoje i alkohol.
b) Świeże produkty mięsne – jako jeden z niewielu dyskontów, Intermarche posiada wyspecjalizowaną obróbkę mięsa, w tym także wędzarnie nadające wyjątkowego smaku.
c) Chemia gospodarcza i higieniczna – wszelkie produkty, dzięki którym możemy wysprzątać nasze mieszkanie oraz zadbać o higienę osobistą, jak również zadbać o zdrowie.
d) Artykuły motoryzacyjne – wszystko, czego będzie potrzebować kierowca: od kosmetyki samochodowej przez oleje silnikowe, gaśnice, apteczki i inne wyposażenie auta.
e) Produkty “dom i ogród” – chociaż większość tego typu produktów znajdziemy w bliźniaczym Bricomarche, to i w Intermarche kupimy doniczki, ziemię czy nawozy do kwiatów.
f) Akcesoria elektroniczne, małe AGD i RTV – telewizory, laptopy, smartphone’y, blendery, tostery, czajniki elektryczne: wszystko to w dziale elektronicznym.

Poza samą halą sprzedaży, część Intermarche w Polsce posiada swoje stacje benzynowe z benzyną bezołowiową, olejem napędowym i butlami z gazem. Paliwa dostarczane są przez grupę Orlen oraz Gaspol, oferowane w cenach nieco niższych niż na innych sieciach stacji benzynowych.

Aplikacja Intermarche Polska oraz Intermarche Drive

Aby klienci mogli na bieżąco przeglądać ofertę sklepu, Intermarche stworzył własną aplikację mobilną dostępną na systemy Android oraz iOS. Znajdziemy w niej aktualne gazetki oraz dedykowane oferty promocyjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu stali klienci Intermarche nie tylko będą otrzymywać powiadomienia o nowych produktach, ale również zostaną uhonorowani rabatami niedostępnymi dla pozostałych nabywców. Dla osób, które nie mogą wyjść z domu, nie mają czasu na zakupy lub zwyczajnie nie lubią przemierzania sklepowych hal, atrakcyjna wyda się forma zakupów Intermarche Drive. Specjalnie oddelegowani pracownicy sklepu wybiorą produkty i zrobią zakupy według przesłanej przez Ciebie listy, a Ty wybierasz miejsce i czas odbioru. Swoje sprawunki odbierzesz zarówno na parkingu sklepu, jak i przed drzwiami swojego mieszkania.