Gazetki promocyjne DINO

Polska sieć sklepów spożywczo – przemysłowych Dino jest obecna na rynku od ponad dwudziestu lat. Popularna marka Dino oferuje swoje artykuły już w 1257 placówkach na terenie całego kraju i nadal dynamicznie się rozwija. Jednym ze sztandarowych haseł Dino jest bycie “bliżej Ciebie”, co firma udowadnia swoim klientom każdego dnia. Markety sieci zlokalizowane są w wielu miastach i mniejszych miejscowościach, a pracownicy sklepów zawsze służą pomocą w wyborze odpowiednich produktów.

Konkurencyjne ceny i świetna jakość

Sklepy Dino zyskały swoją popularność dzięki sprzedaży towarów o wysokiej jakości – w cenach dostępnych na każdą kieszeń. Asortyment produktów spożywczych i przemysłowych jest wciąż powiększany, co można zauważyć obserwując kolejne, nowe artykuły pojawiające się na półkach sklepów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, markety cyklicznie wprowadzają także wyroby związane z sezonowymi akcjami np. w okresie przedświątecznym. Atrakcyjny towar sieci handlowej Dino jest oferowany zarówno w regularnych cenach, jak i w licznych promocjach.

Wyśmienita oferta

Markety Dino oferują produkty spożywcze zarówno świeże i mrożone, jak i te o przedłużonej przydatności do spożycia. Wśród bogatej oferty znajdują się wyborne wędliny, chrupiące pieczywo oraz szeroki wybór owoców i warzyw. Artykuły te można wykorzystać do stworzenia pysznych, wyszukanych dań i zachwycić nimi swoich domowników.

W sklepach sieci można znaleźć również wysokiej jakości wyroby przemysłowe i chemię gospodarczą w atrakcyjnych cenach. Firma dokłada wszelkich starań, aby do klientów zawsze trafiał towar najlepszej klasy od sprawdzonych, godnych zaufania dostawców. Poza codziennymi zakupami, w marketach Dino istnieje także możliwość doładowania telefonów komórkowych czy skorzystania z usługi cash back.

Gazetki promocyjne

Propozycje doskonałej jakości produktów w niskich cenach przedstawiane są w cotygodniowych gazetkach promocyjnych. Broszury informacyjne można znaleźć zarówno w marketach Dino, jak i w formie katalogów on-line. Gazetki na bieżąco informują o aktualnej ofercie promocyjnej i umożliwiają skorzystanie z niższych cen. Znajduje się w nich szereg świetnych promocji na artykuły spożywcze, środki czystości czy produkty dla zwierząt domowych. Każdego dnia, dokonując zakupów – można nabyć wiele produktów za niższą kwotę.

Wygodne zakupy

Sklepy Dino zapraszają swoich klientów codziennie w godzinach od 6.00 do 23.30, a wybrane placówki również całodobowo. Długie godziny działania marketów umożliwiają dokonanie zakupów nawet najbardziej zapracowanym klientom. W celu zwiększenia komfortu konsumentów firma proponuje również zapoznanie się ze swoją ofertą w domowym zaciszu. Korzystając z czytelnej i łatwej w obsłudze strony internetowej sieci Dino, można znaleźć propozycje szeregu produktów w interesującej szacie graficznej.

Za zakupione w sklepach Dino towary można zapłacić na wiele sposobów. Dostępna jest płatność gotówką, kartami płatniczymi oraz przy wykorzystaniu bonów towarowych. Idąc z duchem czasu, firma umożliwiła także korzystanie z kart przedpłaconych PaySafeCard. Opcja ta pozwala na bezpieczne płatności bezgotówkowe – bez konieczności posiadania ze sobą pieniędzy czy kart bankowych.

Sieć Dino gwarantuje zawsze atrakcyjny i urozmaicony towar, a profesjonalni pracownicy sklepów z pasją służą swoją pomocą. Jeżeli więc szukasz marketu, w którym możesz nabyć produkty w konkurencyjnej cenie i jakości – Dino jest właśnie dla Ciebie!