Gazetki promocyjne Auchan

Auchan, to sieć hipermarketów, która została założona w 1961 roku we Francji. Od tego czasu ta sieć sklepów naprawdę bardzo dynamicznie się rozwinęła, dlatego też obecnie sklepy Auchan, możemy znaleźć w 17 krajach na całym świecie, między innymi we Francji, w Polsce, Luksemburgu, Chinach, na Tajwanie, czy też na Ukrainie oraz w Rumunii. W Polsce pierwszy sklep Auchan został otwarty 15 listopada 2017 roku w podwarszawskim Konstancinie.

Auchan - doskonała jakość w niskich cenach

Bez wątpienia to, co wyróżnia hipermarket Auchan, to dbałość o każdego klienta. W związku z tym Auchan regularnie wydaje gazetki promocyjne, w których zaleźć można obowiązujące promocje, jak również oferty. Każda tworzona przez sklep gazetka jest tematyczna i nawiązuje do danej pory roku, na przykład w grudniu można znaleźć tam promocje świąteczne, natomiast w czerwcu wszelkiego rodzaju promocje wakacyjne. Oferty są naprawdę bardzo korzystne, dlatego też z całą pewnością każdy znajdzie artykuły niezbędne dla siebie. Nierzadko hipermarkety Auchan organizują ta zwane oferty tematyczne, w ramach których można kupić artykuły taniej, iż kiedykolwiek. Trzeba zwrócić uwagę koniecznie na to, że promocje nie dotyczą tylko i wyłączne artykułów spożywczych, ale objęte są nimi, na przykład produkty drogeryjne, przemysłowe, jak również sprzęt RTV/AGD. Sklepy Auchan posiadają bardzo szeroką ofertę produktów, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zaliczają się do nich, między innymi artykuły bezglutenowe, dla mam i dzieci oraz bez laktozy. W gazetkach często możemy znaleźć promocje na artykuły kosmetyczne marki Auchan. Produkty te wyróżniają się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Zakupy przez internet - Auchan direct

Sieć tę wyróżniają nie tylko niskie ceny oraz doskonała jakość, ale również ogromne udogodnienie dla klientów, jakim jest możliwość zrobienia zakupów online. Każdy klient, który zdecyduje się na zakupy właśnie w takiej formie, ma możliwość wyboru wszelkiego rodzaju produktów spożywczych, jak również pozostałych artykułów, jakie znajdują się w sklepie stacjonarnym online. W związku z tym, można zamówić, między innymi artykuły papiernicze, sprzęt AGD, pieczywo, wędliny, chemię gospodarczą, jak również mnóstwo innych artykułów. Oczywiście robiąc zakupy online, możemy skorzystać ze wszelkich rabatów, jakie obecnie są przewidywane. Dostawa jest realizowana przez siedem dni w tygodniu, a kurier dostarcza zamówione produkty aż pod same drzwi naszego domu.