Gazetki promocyjne ALDI

ALDI jest siecią dyskontów. Sklepy tej niemieckiej marki możemy spotkać na pięciu kontynentach. Aldi bardzo dobrze radzi sobie na rynku, pod względem sprzedaży zajmuje wysokie, siódme miejsce na świecie. Nazwa sieci nie jest przypadkowa, składa się na nią początek nazwiska jej założycieli ALbrecht, połączonego ze słowem DIskont. Założycielami i właścicielami marki jest rodzina z Essen, ALDI działa jako firma rodzinna, do chwili obecnej.

Wysoka jakość za przystępna cenę

Sklepy ALDI są sukcesywnie otwierane w coraz większej ilości lokalizacji. Dyskonty mają wierną rzeszę klientów, których sieć zjednała sobie bardzo atrakcyjnymi promocjami. To, co wyróżnia ALDI to bardzo dobra relacja jakości do ceny oferowanych produktów. W ALDI znajdziemy bogatą ofertę produktów spożywczych, przemysłowych, kosmetyków, a także produktów świeżych.

Wyjątkowe gazetki promocyjne

Produkty, które oferuje sieć w swoich regularnych gazetkach promocyjnych są unikalne, nie znajdziemy ich w żadnym innym sklepie. Promocje z gazetek ALDI rozpoczynają się w poniedziałki, środy i soboty. Pojawiają się także gazetki dodatkowe zawierające inny asortyment, które obowiązują dłuższy czas. Warto śledzić gazetki wydawane przez tę sieć, ponieważ wyjątkowe oferty nie powtarzają się, a ceny, które marka proponuje. są naprawdę bardzo atrakcyjne.

Niemiecka jakość

Produkty przemysłowe i chemia kosmetyczna, która możemy dostać w dyskoncie, są najwyższej jakości. Często w gazetkach promocyjnych ALDI możemy spotkać elektronikę użytkową, odzież, a także drobne produkty agd, czy urządzenia, które pomagają troszczyć się o zdrowie. Warto sprawdzać także każdą ofertę produktową, ponieważ często sprzedawany w sklepach tej sieci asortyment ma dłuższy niż ustawowy okres gwarancji. Dowodzi to jedynie wysokiej jakości sprzedawanych w dyskoncie produktów.

ALDI, a social media

Sieć dyskontów posiada fanpage w mediach społecznościowych, który jest regularnie aktualizowany. Bardzo dużą popularnością cieszyła się także akcja zorganizowana przez ALDI, która dotyczyła testowania produktów. Sieć rozsyłała do wyłonionych uczestników „Paczkę Ambasadora”, która zawierała wiele pełnowymiarowych produktów dostępnych na co dzień w swoich sklepach.

ALDI posiada markę własną, która jest bardzo wysoko oceniana przez kupujących. W dyskoncie zrobimy codzienne zakupy, jak i zaopatrzymy się w oferowane w gazetkach sprzęty związane z tematycznymi akcjami promocyjnymi. Warto także zapoznać się z ofertą odzieży i bielizny, która także pojawia się w gazetkach.